Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №243 Дніпровської міської ради

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Пропонуємо Вашій увазі посилання на ПЛАТФОРМИ для розвитку дошкільнят

НУМО 3.0 https://numo.mon.gov.ua/

НУМО-сайт

❑ Виберіть на сайті навичку, яка вас цікавить.

❑ Подивіться відеоролик, який пояснює необхідність певної навички та методи її формування.

❑ Ознайомтеся із кроками її розвитку детальніше.

❑ Прочитайте десять порад Розкажи — Зроби — Спитай про те, як її розвинути.

❑ Окрім того, створено серію постерів, що покликані розповісти батькам про важливі для гармонійного розвитку навички, якими має володіти дитина дошкільного віку.

НУМО-бот Numo_bot покликаний розсилати чіткі й зрозумілі вправи щодо того, як розвинути ту чи іншу навичку в дошкільняти.

1.Зайдіть у чат-бот за посиланням або ж знайдіть його у пошуковому рядку (бажано з телефона).

2.Натисніть кнопку Розпочати, або ж /start.

3.Введіть ім’я та вік дитини.

4.За бажанням можете пройти опитування щодо навичок та здібностей дитини.

5.Читайте загальний каталог порад або ж індивідуально підібрані ідеї для розвитку саме вашої дитини.

«Хмаринка»—розважально-пізнавальний YouTube-канал: вивчення цифр, абетки, знайомство з навколишнім світом.

•Чудо-юдо— ресурс з матеріалами для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Весь контент є безкоштовним і доступним для завантаження, включно з авторськими розробками від викладачів.

•YouTube-канал Ukranimaua— повна колекція мультфільмів студій «КиївНаукФільм» та «УкрАнімаФільм», починаючи з 1961 року. Якщо хочете, щоб діти мали тих же героїв дитинства, що й ви.

•Kazkar.info— це сайт із казками всіх народів світу, є багато легенд України, вірші, мультики та аудіоказки.

•Tuxpaint— програма для вивчення основ малювання за допомогою різних інструментів, можна починати з трьох років.

•Розмальовки в режимі онлайн на ресурсі «Дошкольники», також пазли, кросворди, відео з дитячими піснями.

•GCompris— комплекс навчального програмного забезпечення: вправи для дітей від 2 до 10 років. Є навчальні та суто ігрові вправи. Працює на комп’ютерах і планшетах.

З любов'ю до дітей - Дитячі пісні – YouTube

Руханки для дитячого садочку – YouTube

LogicLike - персональний кабінет розвитку Вашої дитини

Виховуємо з любов'ю – YouTube (заняття, ігри, розваги)